دانشنامه فرزند

سلامت روحی

مقابله با ناباروری : سلامت روحی

مطالبی که در زیر مشاهده می‌نمایید از لحاظ مفهوم و یا محتوا با گروه سلامت روحی مرتبط بوده و در رده مقابله با ناباروری قرار می‌گیرند. برای مطالعه کامل مقالات دانشنامه فرزند می‌توانید به صفحه طبقه‌بندی مطالب مراجعه نمایید و یا اینکه از طریق سیستم جستجو مطلب مورد نظر خود را پیدا کنید.

زندگی بدون فرزند

ممکن است شما سال ها خواسته اید و تلاش کرده اید که بچه دار شوید اما متاسفانه دیگر پول، زمان و امیدتان به پایان رسیده است. ممکن است قبول سرپرستی از نظر مالی یا عاطفی برای تان امکان پذیر نباشد. حالا چه باید کرد؟

بی بی چک

خانم هایی که مدت زمان زیادی است که برای بارداری در حال تلاش هستند می دانند مقابله با تست حاملگی منفی چه حسی دارد. هر ماه ممکن است ناامیدتر شوید و تحمل غم و اندوه برای تان دشوار گردد. بهترین راه، دور کردن افکار منفی و حرکت با انرژی به سمت ماه بعدی است.

سوال مطرح شده توسط کاربر:

با سلام و خسته نباشید، من 34 سالم است که برای بار دوم برای انتقال جنین از طریق آی وی اف اقدام خواهم کرد، آدم عصبی هستم و وسواس فکری شدید دارم و شرایطش رو ندارم که به دکتر روانشناس برم لطفا راهنمایی فرمایید. مثلا برای یه مشکل کوچک خیلی زود عصبی می شم، در ضمن برای چیزی که عموم مردم خیلی کم می ترسن زود می پرم رنگم زرد می شه اضطراب پیدا می کنم.

مطالبی که در بالا مشاهده می‌نمایید، تنها بخشی از محتوای موجود در دانشنامه فرزند است. در حال حاضر شما در گروه «سلامت روحی» واقع در رده «مقابله با ناباروری» و بخش «پیش از بارداری» می‌باشید.
در حال بارگذاری ...