دانشنامه فرزند

روابط عاطفی

مقابله با ناباروری : روابط عاطفی

مطالبی که در زیر مشاهده می‌نمایید از لحاظ مفهوم و یا محتوا با گروه روابط عاطفی مرتبط بوده و در رده مقابله با ناباروری قرار می‌گیرند. برای مطالعه کامل مقالات دانشنامه فرزند می‌توانید به صفحه طبقه‌بندی مطالب مراجعه نمایید و یا اینکه از طریق سیستم جستجو مطلب مورد نظر خود را پیدا کنید.

سوال مطرح شده توسط کاربر:

من ۳۲ ساله هستم. قدم ۱۶۲ سانتیمتر است و وزنم ۶۵ کیلوگرم است، همسرم قد ۱۷۸ و وزن ۷۵ دارد. اولین روز آخرین قاعدگی من در تاریخ ۲۵ دی می باشد. طول دوره های قاعدگی من یا به عبارتی فاصله اولین روز شروع قاعدگی تا اولین روز شروع قاعدگی بعدی 26، 28، 30 و به ندرت ۲۴ روزه است. قاعدگی من منظم است. معمولا برای جلوگیری از بارداری از کاندوم استفاده می کردیم. داروهای مصرفی من مکمل ها یدوفولیک و pregnancare conception رو مدت ۴۵ روز است مصرف میکنم. مدت زمان اقدام ما برای بارداری ۸ ماه است. سونوگرافی ها و آزمایش های انجام شده عبارتند از سونو رحم و تخمدان. آزمایشهای خون و هورمونی که طبق نظر متخصص مشکلی نبوده است و آزمایش اسپرم و سونو بیضه همسرم هم طبق نظر ارولوژیست مشکلی نداشته و گفتند مکمل ال کارنیتین و روی و سلنیوم و ویتامین ای مصرف کنند که حدود ۴۵ روز است مصرف میکنند. دوره های دو ماه گذشته من ۳۰ روزه بودند. این ماه از کیت مکس ۱۴ برای تعیین تخمک گذاری استفاده کردم. روزهای ۱۵ و ۱۶ خط دوم خیلی پررنگ بود نسبت به روزهای قبل و روز ۱۸ و ۱۹ دیگه خط دوم به هاله کمرنگ تری تبدیل شده بود مثل روزهای ۱۲و ۱۳. (خط مارکر در همه تست ها قرمز به درستی مشخص بوده است). ما در روز ۱۲ و ۱۶ و ۱۸ رابطه داشتیم. ولی روز ۲۶ دوره، یک لکه خون و بعد از آن مثل تمام دوره های من، در روز دوم خونریزی شروع شد. آیا ۱۴ روز بعد تخمک گذاری که بر اساس کیت روز ۱۶ یا ۱۷ دوره بوده است نمیبایستی شروع دوره بعدی من باشد؟ آیا این طبیعی است؟ آیا من به سونوگرافی ها ی دیگری هم نیاز دارم؟

زن و شوهر

هنگامی که تصمیم گرفته اید صاحب فرزند شوید ولی ناگهان متوجه می شوید یکی از شما دچار مشکلات باروری است این امر برای تان شوکی ویرانگر خواهد بود.

مطالبی که در بالا مشاهده می‌نمایید، تنها بخشی از محتوای موجود در دانشنامه فرزند است. در حال حاضر شما در گروه «روابط عاطفی» واقع در رده «مقابله با ناباروری» و بخش «پیش از بارداری» می‌باشید.
در حال بارگذاری ...