دانشنامه فرزند

روابط عاطفی

اندوه مرگ جنین : روابط عاطفی

مطلبی که در زیر مشاهده می‌نمایید از لحاظ مفهوم و یا محتوا با گروه روابط عاطفی مرتبط بوده و در رده اندوه مرگ جنین قرار می‌گیرد. برای مطالعه کامل مقالات دانشنامه فرزند می‌توانید به صفحه طبقه‌بندی مطالب مراجعه نمایید و یا اینکه از طریق سیستم جستجو مطلب مورد نظر خود را پیدا کنید.

سوال مطرح شده توسط کاربر:

من ۲۳ ساله هستم. قدم ۱۶۵ سانتیمتر است و وزنم ۷۳ کیلوگرم است، اولین روز آخرین قاعدگی من در تاریخ 11/17 می باشد. طول دوره های قاعدگی من یا به عبارتی فاصله اولین روز شروع قاعدگی تا اولین روز شروع قاعدگی بعدی 28 روزه است. قاعدگی من منظم است. معمولا برای جلوگیری از بارداری قبلا طبیعی بوده. مدت زمان اقدام ما برای بارداری ۳ ماه است. اولین بار باردار شدن سقط جنین در ۴ هفته بوده و علتش خارج از رحم داخل لوله سمت راست رحم. آزمایش بتا و سونوگرافی شکمی و رحم را دادم. میخوام باردار بشم ۳ماه میگذره از سقط و جلوگیری ندارم اما موفق به باردار شدن نشدم. ۲ روز قبل پریودیم تموم شده اقدام کنم احتمال بارداری هست؟ یا باید ایام تخمک گذاری باشه؟

مطلبی که در بالا مشاهده می‌نمایید، تنها بخشی از محتوای موجود در دانشنامه فرزند است. در حال حاضر شما در گروه «روابط عاطفی» واقع در رده «اندوه مرگ جنین» و بخش «پیش از بارداری» می‌باشید.
در حال بارگذاری ...