دانشنامه فرزند

لباس

زیبایی : لباس

مطالبی که در زیر مشاهده می‌نمایید از لحاظ مفهوم و یا محتوا با گروه لباس مرتبط بوده و در رده زیبایی قرار می‌گیرند. برای مطالعه کامل مقالات دانشنامه فرزند می‌توانید به صفحه طبقه‌بندی مطالب مراجعه نمایید و یا اینکه از طریق سیستم جستجو مطلب مورد نظر خود را پیدا کنید.

شیردهی

اگر تصمیم گرفته اید که فرزندتان از شیر خودتان تغذیه کند حداقل به دو سوتین شیردهی نخی ساده با بندهای محکم نیازمندید. برای اینکه اندازه این سوتین ها مناسب باشد بهتر است از هفته 26 بارداری به بعد آن ها را خریداری کنید.

پوشیدن کفش پاشنه بلند در دوران بارداری

شما در دوران بارداری سعی می کنید اقدامات احتیاطی فراوانی را انجام دهید. غذاهای خاصی را نمی خورید و به مصرف ویتامین ها دقت می کنید. شاید بهتر است در دوران بارداری به خصوص در سه ماهه سوم بارداری، در انتخاب کفش های تان نیز تجدید نظر داشته باشید.

لباس بارداری

با کمی خلاقیت می توانید تا ماه پنجم یا ششم بارداری از لباس های گشادتان استفاده کنید، اما تهیه چند دست لباس بارداری جدید ممکن است تاثیر مثبت زیادی در روحیه شما داشته باشد. بهتر است به دنبال لباس هایی باشید که زیبا و راحت باشند و نظافت و اتو کشیدن آن ها دشوار نباشد.

مطالبی که در بالا مشاهده می‌نمایید، تنها بخشی از محتوای موجود در دانشنامه فرزند است. در حال حاضر شما در گروه «لباس» واقع در رده «زیبایی» و بخش «بارداری» می‌باشید.
در حال بارگذاری ...