دانشنامه فرزند

توصیه هایی به پدران

پدران منتظر : توصیه هایی به پدران

مطالبی که در زیر مشاهده می‌نمایید از لحاظ مفهوم و یا محتوا با گروه توصیه هایی به پدران مرتبط بوده و در رده پدران منتظر قرار می‌گیرند. برای مطالعه کامل مقالات دانشنامه فرزند می‌توانید به صفحه طبقه‌بندی مطالب مراجعه نمایید و یا اینکه از طریق سیستم جستجو مطلب مورد نظر خود را پیدا کنید.

ارتباط پدر با جنین

وقتی سخن از ارتباط با جنین به میان می آید مادران برنامه ثابت و موفقی برای ارتباط با فرزندشان دارند حال آنکه پدران باید در این باره بیشتر تلاش کنند و برای آغاز این کار هیچ وقت زود نیست.

درک بارداری برای پدرها

چه آمادگی اش را داشته باشید و چه نداشته باشید بالاخره موضوع بارداری برای شما و همسرتان تبدیل به موضوعی برای بحث و تبادل نظر می شود. اگر در جریان آنچه برای همسرتان، چه روحی و چه جسمی، رخ می دهد باشید بهتر می توانید از همان قدم های اول او را حمایت کنید.

واکنش به بارداری

نخستین روزهایی که در می یابید پدر شده اید می تواند پر اضطراب باشد اما نباید بگذارید این اضطراب بر شما غلبه کند. پدر شدن امتیازی ویژه به همراه خود می آورد و شما به زودی در می یابید که پدر بودن بزرگ ترین کاری است که تا کنون کرده اید.

نقش پدر در حفظ ارتباط عاطفی در دوران بارداری

معمولا زوج ها در برابر نقش های جدیدشان به عنوان پدر و مادر به شیوه های گوناگونی واکنش نشان می دهند، برخی از شدت هیجان اختیار خود را از دست می دهند و با بی تابی و منتظر برای فرا رسیدن روز بزرگ به دنیا آمدن فرزندشان لحظه شماری می کنند. بعضی نیز این دوره را زمانی پر تشویش و اضطراب می یابند.

مطالبی که در بالا مشاهده می‌نمایید، تنها بخشی از محتوای موجود در دانشنامه فرزند است. در حال حاضر شما در گروه «توصیه هایی به پدران» واقع در رده «پدران منتظر» و بخش «بارداری» می‌باشید.
در حال بارگذاری ...