دانشنامه فرزند

انتظار برای بارداری و زایمان

پدران منتظر : انتظار برای بارداری و زایمان

مطالبی که در زیر مشاهده می‌نمایید از لحاظ مفهوم و یا محتوا با گروه انتظار برای بارداری و زایمان مرتبط بوده و در رده پدران منتظر قرار می‌گیرند. برای مطالعه کامل مقالات دانشنامه فرزند می‌توانید به صفحه طبقه‌بندی مطالب مراجعه نمایید و یا اینکه از طریق سیستم جستجو مطلب مورد نظر خود را پیدا کنید.

ارتباط پدر با جنین

وقتی سخن از ارتباط با جنین به میان می آید مادران برنامه ثابت و موفقی برای ارتباط با فرزندشان دارند حال آنکه پدران باید در این باره بیشتر تلاش کنند و برای آغاز این کار هیچ وقت زود نیست.

درک بارداری برای پدرها

چه آمادگی اش را داشته باشید و چه نداشته باشید بالاخره موضوع بارداری برای شما و همسرتان تبدیل به موضوعی برای بحث و تبادل نظر می شود. اگر در جریان آنچه برای همسرتان، چه روحی و چه جسمی، رخ می دهد باشید بهتر می توانید از همان قدم های اول او را حمایت کنید.

واکنش به بارداری

پدر شدن آغاز سفری هیجان انگیز است. وقتی برای نخستین بار از پدر شدن تان باخبر می شوید احساساتی چون وحشت، شوک و دستپاچگی به سراغ تان می آیند. این ها همه واکنش های طبیعی به تغییرات بزرگ در زندگی اند و پدر شدن شاید بزرگ ترین تغییر در زندگی شما باشد.

شما و همسرتان از شنیدن خبر بارداری و اضافه شدن عضو جدید به خانواده بسیار هیجان زده اید، اما بهتر است خود را برای واقعیات بارداری، که در طول سه ماهه اول با آن ها مواجه می شوید، آماده سازید.

پدر در دوران بارداری

پدر شدن گام بزرگی در زندگی شماست و به همین دلیل ممکن است حتی هولناک به نظر برسد. احتمالا شما مایلید ترس های تان را مخفی کنید، زیرا که از اعتراف به آن ها حس خوبی ندارید به ویژه که حالا باید در انظار عمومی به عنوان «یک مرد واقعی» ظاهر شوید.

مطالبی که در بالا مشاهده می‌نمایید، تنها بخشی از محتوای موجود در دانشنامه فرزند است. در حال حاضر شما در گروه «انتظار برای بارداری و زایمان» واقع در رده «پدران منتظر» و بخش «بارداری» می‌باشید.
در حال بارگذاری ...