دانشنامه فرزند

ترک سیگار

مشکلات بهداشتی : ترک سیگار

مطالبی که در زیر مشاهده می‌نمایید از لحاظ مفهوم و یا محتوا با گروه ترک سیگار مرتبط بوده و در رده مشکلات بهداشتی قرار می‌گیرند. برای مطالعه کامل مقالات دانشنامه فرزند می‌توانید به صفحه طبقه‌بندی مطالب مراجعه نمایید و یا اینکه از طریق سیستم جستجو مطلب مورد نظر خود را پیدا کنید.

سوال مطرح شده توسط کاربر:

من مینا ٣٦ ساله و باردار ٧ ماهه ( اوایل هفته ٢٦، ٢٧) هستم و دو قلو دارم، میتونم موهام رو رنگ کنم؟ از رنگ گیاهی کستینگ لورال یا فیتو بارداری استفاده کنم؟

سیگار کشیدن در دوران بارداری

امروزه همه افراد از خطرات سیگار برای سلامتی آگاهند. وقتی سیگار می کشید خطر بروز سرطان ریه، آمفیزم و بیماری قلبی را نسبت به بیماری های دیگر بیشتر می کنید. کشیدن سیگار در دوران بارداری خطراتی را نیز برای جنین شما به وجود می آورد.

داروهای روان گردان در دوران بارداری

زنانی که از مواد مخدر استفاده می کنند به احتمال زیاد بیشتر از سایر زنان دچار سوء تغذیه اند و اساسا در موقعیت اجتماعی اقتصادی پایین تری قرار دارند و در معرض میزان بالاتری از بیماری های مقاربتی قابل انتقال هستند. تمام این عوامل جدای استفاده از مواد مخدر می تواند مشکلاتی برای بارداری و فرزند شما به وجود آورد.

سوال مطرح شده توسط کاربر:

یکی از دوستام بارداره 8 هفته، می خواد بچه اش سقط کنه آخه اعتیاد داره می ترسه بچه اش هم معتاد بشه می خواد بدونه اعتیاد رو بچه چه اثراتی می ذاره؟ تا الان خیلی سعی کردم منصرفش کنم. به نظر شما اگر بچه رو نگه داره خیلی ضرر داره؟

سوال مطرح شده توسط کاربر:

من 25 ساله هستم. قدم 170 سانتیمتر است و وزن پیش از بارداری ام 79 کیلوگرم بوده و اکنون 75 کیلوگرم هستم. اولین روز آخرین قاعدگی من در تاریخ 96.1.30 بوده. اکنون در هفته 26 بارداری هستم. داروهای مصرفی من عبارتند از، آیزن پلاس، کلیسم فورت و پرگننسی پلاس. بارداری های قبلی و نوع زایمان و سقط های قبلی: سه سال پیش سزارین شدم. سوال من این است که ان تی، آنومالی و غربالگری همه خیلی خوب بوده، فقط اینکه من سیگار میکشم، ممکنه مشکلی پیش بیاد برای جنین؟

مطالبی که در بالا مشاهده می‌نمایید، تنها بخشی از محتوای موجود در دانشنامه فرزند است. در حال حاضر شما در گروه «ترک سیگار» واقع در رده «مشکلات بهداشتی» و بخش «بارداری» می‌باشید.
در حال بارگذاری ...