دانشنامه فرزند

انتخاب پزشک

آزمایشات و مراقبت ها : انتخاب پزشک

مطالبی که در زیر مشاهده می‌نمایید از لحاظ مفهوم و یا محتوا با گروه انتخاب پزشک مرتبط بوده و در رده آزمایشات و مراقبت ها قرار می‌گیرند. برای مطالعه کامل مقالات دانشنامه فرزند می‌توانید به صفحه طبقه‌بندی مطالب مراجعه نمایید و یا اینکه از طریق سیستم جستجو مطلب مورد نظر خود را پیدا کنید.

در طول دوران بارداری، شما احتیاج به مراقبت و معاینات منظم دارید. متخصص هایی وجود دارند که می توانند در دوران بارداری و در زمان زایمان به شما کمک کنند و شما باید در طول این دوران زیر نظر آن ها باشید. در زیر به معرفی سه مورد اصلی این افراد پرداخته ایم.

سوال مطرح شده توسط کاربر:

پس از مثبت شدن جواب بی بی چک و تاخیر در پریود، چه زمانی باید به دکتر زنان مراجعه کرد؟ همان موقع یا چند هفته بعد؟

سوال مطرح شده توسط کاربر:

من آخرین تاریخ پریودیم ۷ شهریور بوده و در سونو ۲۳ آبان ۸ هفته و ۶ روزه بودم، الان دکتر تو تعیین زمان سزارین من مونده. میخواستم ببینم الان چند هفته باردارم؟ ماشین حساب زایمان منو ۳۶ هفته و ۳ روز نشان داد اما دکتر به من گفت که شما ۳۳ هفته هستی در صورتی که سونو هم ۳۶ هفته و ۴ روز نشون داد. قاعدگیم منظم بوده قبل از بارداری به عنوان کسی که تجربتون از من بالاتر آیا پزشک دیگه ایی الان‌ منو قبول میکنه برم پیشش برای زایمان؟

سوال مطرح شده توسط کاربر:

من الان 16 هفته باردار هستم و از اول بارداریم بهداشت میرم مراقبت و سونوگرافی و آزمایش مینویسن برام هر چی باشه ولی پیش متخصص هم میرم گاهی که سونوگرافی هام و آزمایشامو میبرم اونجا نشون میدم اما مدام تحت نظرش نیستم، طوریه؟ بعد بعضیا تو دو راهی انداختنم الان پیش یکیشون مدام برم نظر شما چیه میخوام بدونم تحت نظر متخصص باشم یا نه هر دوشو برم؟ می دونید الان گمراه شدم که هم بهداشت میرم هم متخصص، بیشتر بهداشت میرم متخصص فقط چند باری رفتم که سونوگرافی هامو نشون دادم.

مطالبی که در بالا مشاهده می‌نمایید، تنها بخشی از محتوای موجود در دانشنامه فرزند است. در حال حاضر شما در گروه «انتخاب پزشک» واقع در رده «آزمایشات و مراقبت ها» و بخش «بارداری» می‌باشید.
در حال بارگذاری ...