دانشنامه فرزند

تقویت مهارت شنیداری و گفتاری

یادگیری : تقویت مهارت شنیداری و گفتاری

مطالبی که در زیر مشاهده می‌نمایید از لحاظ مفهوم و یا محتوا با گروه تقویت مهارت شنیداری و گفتاری مرتبط بوده و در رده یادگیری قرار می‌گیرند. برای مطالعه کامل مقالات دانشنامه فرزند می‌توانید به صفحه طبقه‌بندی مطالب مراجعه نمایید و یا اینکه از طریق سیستم جستجو مطلب مورد نظر خود را پیدا کنید.

یادگیری حرف زدن یکی از حیرت انگیزترین کارهایی است که کودکان انجام می دهند. یکی از ویژگی های مشخص ما در توانایی زبان این است که می توانیم جمله های زیادی را خلق کنیم. اگر چه از بعضی جمله ها زیاد استفاده می کنیم، اما مدام جمله های جدیدی را می سازیم و به کار می بریم که قبلا هرگز آن ها را نگفته ایم.

حرکات موزون

حرکات موزون برای ذهن و بدن مفیدند، کمی تئاتر هم به آن اضافه کنید و به این ترتیب تبدیل به فرصتی فوق العاده برای بیان ایده های خلاقانه می گردد که می تواند منجر به موفقیت های دانشگاهی و اجتماعی شود.

تقویت مهارت موسیقی

کودکان باهوش به هنر نیاز دارند. موسیقی، نقاشی، تئاتر و حرکات موزون همه حواس را بر می انگیزانند. دنیای فرزندتان را وسیع تر از امتحانات و نمرات می کند. موسیقی به روح آرامش می بخشد و خلاقیت را افزایش می دهد.

تشویق به یادگیری زبان خارجی

اگر فرزندتان یک زبان خارجی یاد بگیرد و آن را به ذهن بسپارد بعدها جایگاه بهتری در بازار کار جهانی خواهد داشت. البته او را مجبور به این کار نکنید و یادگیری را مفرح نگه دارید.

تقویت مهارت هنرهای بصری

کار هنری و کاردستی از بهترین راه های گذران وقت است. هیچ چیز به اندازه اتمام یک نقاشی یا مجسمه روح را به اوج نمی برد. فرزندتان می تواند هنرمند باشد یا از هنر لذت ببرد.

مطالبی که در بالا مشاهده می‌نمایید، تنها بخشی از محتوای موجود در دانشنامه فرزند است. در حال حاضر شما در گروه «تقویت مهارت شنیداری و گفتاری» واقع در رده «یادگیری» و بخش «پیش دبستانی» می‌باشید.
در حال بارگذاری ...