دانشنامه فرزند

پرستاری توسط خویشاوندان

مراقبت از کودک نوپا : پرستاری توسط خویشاوندان

مطالبی که در زیر مشاهده می‌نمایید از لحاظ مفهوم و یا محتوا با گروه پرستاری توسط خویشاوندان مرتبط بوده و در رده مراقبت از کودک نوپا قرار می‌گیرند. برای مطالعه کامل مقالات دانشنامه فرزند می‌توانید به صفحه طبقه‌بندی مطالب مراجعه نمایید و یا اینکه از طریق سیستم جستجو مطلب مورد نظر خود را پیدا کنید.

پرستار کودک

بر عهده داشتن مسئولیت فردی دیگر، فوق العاده است اما مجبور نیستید این کار را به تنهایی انجام دهید. می توانید فرزندتان را با دیگر بزرگسالان وارد گفتگو کنید یا می توانید در این مورد فکر کنید که برای مراقبت از فرزندتان نه برای همیشه بلکه برای زمان هایی محدود فردی را بیابید.

شما عاشق والدین تان هستید، اما وقتی کاملا روشن و واضح گفته اید که به کودک بستنی ندهند چون هنوز زود است و ممکن است باعث آلرژی شود، باز هم این کار را می کنند. این جنگ نو و کهنه است. برخی از پدربزرگ ها و مادربزرگ ها یا حتی دوستان و آشنایان از رژیم غذایی کودک انتقاد می کنند و شاید حتی سایر قوانین شما را هم نادیده بگیرند.

سوال مطرح شده توسط کاربر:

سلام روزتون بخیر، من یه دختر و پسر دوقلو دارم، یک ساله هستن. به خاطر شرایط نگه داری بچه ها مجبورم از مادرم و مادر شوهرم کمک بگیرم و گاهی اوقات بچه ها رو منزل مادرم بگذارم یک شب. میخواستم ببینم حضور دائم این افراد در حین بزرگ شدن بچه ها، برای بچه ها مشکلی بوجود نمیاره؟ مثلا دو تربیتی شدن و یا عادت کردن به افرادی غیر از مادر و آیا این روش تاثیری در بی قراری یا آرامش بچه ها داره؟ ممنونم.

مطالبی که در بالا مشاهده می‌نمایید، تنها بخشی از محتوای موجود در دانشنامه فرزند است. در حال حاضر شما در گروه «پرستاری توسط خویشاوندان» واقع در رده «مراقبت از کودک نوپا» و بخش «نوپا» می‌باشید.
در حال بارگذاری ...