دانشنامه فرزند

ایمنی

امنیت و حفاظت : ایمنی

مطالبی که در زیر مشاهده می‌نمایید از لحاظ مفهوم و یا محتوا با گروه ایمنی مرتبط بوده و در رده امنیت و حفاظت قرار می‌گیرند. برای مطالعه کامل مقالات دانشنامه فرزند می‌توانید به صفحه طبقه‌بندی مطالب مراجعه نمایید و یا اینکه از طریق سیستم جستجو مطلب مورد نظر خود را پیدا کنید.

مهم ترین نکته هنگام خرید یا درست کردن اسباب بازی برای کودک بی خطر بودن آن است. هر چند ضرب دیدگی، کبودی و خراشیدگی بخشی طبیعی و غیر قابل اجتناب از بازی یک کودک ماجراجو است، راه هایی نیز وجود دارد که به کمک آن ها می توانید مطمئن شوید آنچه که در اختیار فرزند خود می گذارید تا با آن بازی کند اسباب بازی بی خطر و سرگرم کننده است.

اگر شما ایمنی را رعایت کنید هم تختی می تواند برای فرزندتان بی خطر باشد. پس اگر می خواهید در کنار فرزندتان بخوابید لازم است چند باید و نباید اساسی را در نظر داشته باشید. در اینجا تغییراتی که باید در تخت خود ایجاد کنید را شرح داده ایم.

هم تختی اگر صحیح انجام نشود می تواند صدمات جسمانی وارد کند یا خطر سندرم مرگ ناگهانی شیرخوار را بالا ببرد. تا جایی که برخی متخصصان با این کار مخالفند، اما به دلیل رایج بودن و علاقه والدین به هم تختی با کودک نمی توان آن را به سادگی نفی کرد. پس بهتر است با در نظر گرفتن نکات ایمنی، اقدامات احتیاطی ضروری را انجام دهید.

مطالبی که در بالا مشاهده می‌نمایید، تنها بخشی از محتوای موجود در دانشنامه فرزند است. در حال حاضر شما در گروه «ایمنی» واقع در رده «امنیت و حفاظت» و بخش «نوپا» می‌باشید.
در حال بارگذاری ...