دانشنامه فرزند

ایمنی در بیرون از خانه

امنیت و حفاظت : ایمنی در بیرون از خانه

مطالبی که در زیر مشاهده می‌نمایید از لحاظ مفهوم و یا محتوا با گروه ایمنی در بیرون از خانه مرتبط بوده و در رده امنیت و حفاظت قرار می‌گیرند. برای مطالعه کامل مقالات دانشنامه فرزند می‌توانید به صفحه طبقه‌بندی مطالب مراجعه نمایید و یا اینکه از طریق سیستم جستجو مطلب مورد نظر خود را پیدا کنید.

فرزندتان در صندلی ماشین جیغ می زند، صورتش قرمز می شود و شروع به گریه می کند. مهم نیست مسافت چقدر باشد، مادامی که اتومبیل در حال حرکت است تحت هیچ شرایطی حتی برای مدتی کوتاه کودک را از صندلی اش بیرون نیاورید.

کفش پوشیدن کودک

برای برخی کودکان دو ساله نپوشیدن کفش نهایت لذت است. درخواست از آن ها برای این که کفش بپوشند ممکن است باعث ناراحتی شان شود. برایش توضیح دهید که گاهی اوقات زمین یا کف اتاق خطرناک است تا بفهمد که پوشاندن پاهایش او را حفظ می کند. در این میان هر گاه وضعیت امن بود اجازه دهید با پای برهنه این طرف و آن طرف بدود.

گرفتن دست کودک

برای کودکان دو ساله پر تحرک مراکز خرید و مغازه های خواربار فروشی پر از اتفاقات فریبنده است و آن ها دست مادر را دشمن آزادی خود می دانند. کاملا طبیعی است که فرزند شما بخواهد آزادانه بدود. برای این که کنجکاوی او را سرکوب نکنید باید قوانین نزدیک یکدیگر بودن را به صورت متفکرانه به او گوشزد کنید.

انتخاب کفش برای کودکان

هنگامی که فرزند شما آماده راه رفتن در بیرون از خانه شد به کفش احتیاج خواهد داشت. کفش تنها برای حفاظت از پنجه پاها لازم است و نه برای نگه داشتن آن ها. عضلات پا، پنجه پاها را به حد کافی نگه می دارند.

مطالبی که در بالا مشاهده می‌نمایید، تنها بخشی از محتوای موجود در دانشنامه فرزند است. در حال حاضر شما در گروه «ایمنی در بیرون از خانه» واقع در رده «امنیت و حفاظت» و بخش «نوپا» می‌باشید.
در حال بارگذاری ...